İşimiz Gücümüz Teknoloji

İletişim kabiliyeti yüksek, teknik olarak donanımlı, teknolojiyi yakından takip eden, en önemlisi de yaptığı işten keyif alan bir takımız biz...

Alfatron Nedir?

İsmin orijini “alfa” ve “tron” kelimelerine dayanır.

Dünyadaki modern tüm alfabelerin ilk harfi “alfa”dan türemiştir. Arapçadaki “elif”, Yunancadaki “α”, Latin ve Kiril alfabelerinin tamamında ilk harf “alfa”dır. Herhangi bir şeyde ilk, öncü olan anlamına gelir.

Tron dünyadaki ilk bilgisayar animasyonuna sahip filmin adıdır. Aynı zamanda BASIC programlama dilinde kullanılan debug komutudur.

M.Ozan Hazer

M.OZAN HAZER

WEB ve MOBİL TEKNOLOJİLERİ UZMANI

1996 yılında ilk kez bilgisayar başına oturdu, 1 yıl sonra ilk işinde çalışmaya başlamıştı bile. 2000'de mühendis diplomasını aldı. Geçen yıllar içerisinde unix sistem yöneticiliğinden web tasarımına, back-end geliştiriciliğinden proje yöneticiliğine, ekip liderliğinden iş geliştirme uzmanlığına kadar birçok konuda yerli yabancı ekiplerle çalıştı. Altın Örümcek dahil birçok ödül kazandı, gazete ve televizyonlarda yer aldı. 2013 yılında Alfatron AŞ’yi kurdu. TED Ankara Koleji mezunu, kız babasıdır.

Alp Ermiş

ALP ERMİŞ

WEB TEKNOLOJİLERİ ve ANDROID UZMANI

Aslen endüstri mühendisi olmakla beraber üniversite yıllarında tanıştığı internet teknolojileri alanında uzmanlaşmayı tercih etti. Ankara'da birçok firmada çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Web teknolojileri ve android üzerinde uzmandır, C++ ve Java yazmaktan, özellikle oyun programlamaktan ve oynamaktan (World of Warcraft) keyif alır.

Hakan Kamçı

HAKAN KAMÇI

TASARIMCI

1999 yılından bu yana sektörün içinde. Bu kadar zaman için Web Tasarımcı, Web Tasarım Uzmanı, Freelancer, UI / UX Designer, Tasarım Ekip Lideri vb gibi bir sürü sıfatın içine girdi çıktı ama hiç umurunda olmadı. Yenilikleri, öğrenmeyi, denemeyi, rakamları ve yemek yapmayı sever. Oyun bağımlısı. Evli ve bir çocuk babası...

Özgün Aydın

ÖZGÜN AYDIN

YAZILIM UZMANI

Henüz ilkokul 1. sınıfta kalem pil ve bir fener lambasıyla kurduğu düzenek ile "boolean" kavramını deneyimledi ve çok hoşuna giden bu deneyim hayatını değiştirdi. Ortaokul yıllarında, bilgisayarı güncel oyunları çalıştıramadığından belki, kendini programlamaya adamak zorunda kaldı. Lise yıllarında bu gidişata bir son vermek için CPU bloğuna buzdolabı sistemi bağlayarak yaptığı overclock ile 2 sene sonra piyasaya sürülecek hızlara ulaşmanın keyfini yaşadı. Bilkent Üniversitesi'nde yazılım eğitimi almaya devam ederken altyapısını web teknolojileri alanında kullanmaya karar verdi ve çok çeşitli projeler ile kendini geliştirdi. Halen akademik ve profesyonel olarak bu alanda ilerlemeye devam etmektedir...

Ayra Ermiş

AYRA KARAOĞULLARI ERMİŞ

PROJE YÖNETİCİSİ & İÇERİK KOORDİNATÖRÜ

1979, Ankara doğumlu. Aslen takı tasarımcısı, ancak her zaman bilgisayar başında olmaktan keyif aldığından bir şekilde web sitelerine bulaştı. 2006'da internet alemine "içerik yöneticisi" olarak daldı. Sosyal ağlar, e­ticaret siteleri ve online oyun projelerinde koordinatör olarak çalıştı. Kendinyap projelerinden keyif alır, güzel dizileri kaçırmaz, World of Warcraft oynar, erkek çocuk annesidir.

Ne Yaparız?

Kullandığımız teknikler, uzmanlık alanlarımız, çözümlerimiz...

Hizmetler

Neler Yaptık?

Tamamladığımız projelerden örnekler...

Referanslar