Modern Web ve Mobil Uygulamalar

Yüksek performanslı, ölçeklenebilir, dünya seviyesinde kaliteye sahip her türlü web tabanlı yazılım ile hibrid mobil yazılım, ve bu yazılımların ihtiyaç duyduğu sistemleri tasarlıyor ve programlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Projenizi hayata geçirmekte zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz. Derin teknik bilgimiz ve tecrübelerimizle iddia ediyoruz: Yapamayacağımız proje yok!


ARŞİV ÇÖZÜMLERİ

Fotoğraf, video, ses, doküman, değerli eserler ile ilgili paket programlarla çözemediğiniz her tür arşivleme ihtiyaçları

Detaylı Bilgi

FOTOĞRAF ve VİDEO İLE İLGİLİ UYGULAMALAR

Görüntü algılama, görüntü tanıma, görüntü işleme, metaveriler, encoding/decoding gibi teknolojik ihtiyaçlarınız için...

Detaylı Bilgi

MOBİL UYGULAMALAR

Android ve iOS mobil uygulamalar

Detaylı Bilgi

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK

Laravel, Angular JS, TDD, Otomatik Testler, Continuous Integration, Sanallaştırma, Bulut Teknolojileri ile ilgili takıldığınız noktalarda destek verebiliriz.

Detaylı Bilgi

Farklı İhtiyaçlara Doğru Çözümler

Firma ve Kurumlar Görseli

FİRMA ve KURUMLAR

Sizin dilinizden konuşuyoruz, anlamadığınız teknik terimlerle değil. Çözmek istediğiniz sorununuzu anlatın, 20 yıllık tecrübemizle en uygun ve en ekonomik çözümü beraber üretelim.

Size Özel Yazılım DETAYLI BİLGİ
Ajanslar Görseli

AJANSLAR

Tasarımınızın hayata yarım yamalak geçmesinden bıktınız mı? Ya da kaçıp giden personelden, kaprisli freelancer’lardan...
Bizi ekibinizin bir parçası olarak düşünebilirsiniz.

Outsource DETAYLI BİLGİ
Startup'lar Görseli

STARTUP'LAR

Kıymetli fikrinizi hayata geçirecek ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Rapid prototyping, MVP, güçlü altyapı, doğru planlanmış maliyet. Boğuştuğunuz sorunları biliyoruz, çünkü biz de girişimciyiz!

Girişimcilere Özel DETAYLI BİLGİ

Modern Yazılım Geliştirme Teknikleri

Rekabetçi ortamda artan gereksinimler, yazılım geliştirme tekniklerinin revize edilmesini gerektirdi. Yazılımlar yaşayan organizmalar gibidir, zamanla değişmeleri ve evrimleşmeleri gerekir.
Tüm geliştirme sürecimizi bu değişim ve evrimleşmeye adapte olacak şekilde tasarladık.

Metodolojimizin Detayları